Straty - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - straty. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: straty, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. straty w naszej wyszukiwarce.

Warszawa podlicza straty po burdach w trakcie Marszu Niepodległości

Warszawa podlicza straty po burdach w trakcie Marszu Niepodległości Policja i warszawski Ratusz podliczą straty po zajściach podczas Marszu Niepodległości. Chuligani niszczyli barierki, znaki drogowe, wyrywali kostkę brukową i płyty chodnikowe, rzucali nimi w policjantów. Po wczorajszym Marszu Niepodległości zatrzymano i doprowadzono do jednostek policji 220 osób. Prawie 50 osób zostało rannych, jest wśród nich 23 funkcjonariuszy. Wieczorem w szpitalach rannych policjantów odwiedzili minister spraw ...

Straty - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - straty. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: straty, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. straty w naszej wyszukiwarce.

facebook