Straż graniczna - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - straż graniczna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: straż graniczna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. straż graniczna w naszej wyszukiwarce.

Chcieli wywieźć z Polski XVIII-wieczny obraz

Chcieli wywieźć z Polski XVIII-wieczny obraz Dwóch obywateli Białorusi chciało wywieźć z Polski zabytkowy obraz. Mężczyźni zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy Straży Granicznej w Sławatyczach. Obraz bada konserwator zabytków. Funkcjonariusze Straży Granicznej w Sławatyczach zatrzymali wczoraj dwóch mężczyzn pochodzenia Białoruskiego, którzy usiłowali wywieźć z Polski zabytkowy obraz. Białorusini zgłosili się do odprawy granicznej, a przy kontroli ich samochodu funkcjonariusze ...

Straż graniczna - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - straż graniczna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: straż graniczna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. straż graniczna w naszej wyszukiwarce.

facebook