Steven Chavez - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Steven Chavez. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Steven Chavez, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Steven Chavez w naszej wyszukiwarce.

Sześcioletni "transpłciowy" chłopiec musi mieć możliwość korzystania z dziewczęcej łazienki - uważają władze Colorado

Sześcioletni Organ wykonawczy Colorado orzekł, że 6-letni chłopiec, którego rodzice utrzymują, że jest "transpłciowy", był dyskryminowany, kiedy władze szkoły podstawowej, do której chodził, zabraniały mu korzystania z dziewczęcej toalety. W 2011 r., kiedy Coy Mathis rozpoczął naukę w szkole podstawowej, jego rodzina i szkoła porozumieli się by traktować Coya jak dziewczynkę i pozwolić korzystać z damskiej toalety. Mimo to, ...

Steven Chavez - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Steven Chavez. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Steven Chavez, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Steven Chavez w naszej wyszukiwarce.

facebook