Statystyki - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - statystyki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: statystyki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. statystyki w naszej wyszukiwarce.

Lemingi w najgorszej kondycji psychicznej, z oszołomami wszystko ok!

Lemingi w najgorszej kondycji psychicznej, z oszołomami wszystko ok! W najgorszej kondycji psychicznej są lemingi , za to z oszołomami jest wszystko w porządku. Samopoczucie psychiczne ma związek z poglądami politycznymi, a także z uczestnictwem w praktykach religijnych. Jak wynika z badań CBOS w najgorszej kondycji psychicznej są mieszkańcy największych miast, pracownicy administracyjno-biurowi i ludzie nie uczestniczący w praktykach religijnych. Występowanie zaburzeń psychicznych i zachowania zależy od miejsca ...

Statystyki - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - statystyki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: statystyki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. statystyki w naszej wyszukiwarce.

facebook