Stanisław Michalkiewicz - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Stanisław Michalkiewicz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Stanisław Michalkiewicz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Stanisław Michalkiewicz w naszej wyszukiwarce.

Piłsudski czy Putin?

Piłsudski czy Putin? Ruch Narodowy (dawniej TPPR, a w przyszłości „zielone ludziki”? ) wraz ze Stanisławem Michalkiewiczem i Januszem Korwin-Mikkem, jawnymi klakierami Putina, organizują Polakom Marsz Niepodległości. Czy to nie ironia, że organizację marszu zawłaszczyły środowiska: neoendeckie, prorosyjskie, proputinowskie i popierające oderwanie Śląska od Polski? Sługusy Putina, podszywający się pod tradycje niepodległościowe Marszałka Józefa Piłsudskiego, którego Janusz ...

Stanisław Michalkiewicz - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Stanisław Michalkiewicz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Stanisław Michalkiewicz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Stanisław Michalkiewicz w naszej wyszukiwarce.

facebook