Spiegel - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - spiegel. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: spiegel, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. spiegel w naszej wyszukiwarce.

Ikona antykomunizmu sceptycznie odnosiła się do Solidarności?

Ikona antykomunizmu sceptycznie odnosiła się do Solidarności? Margaret Thatcher miała daleko posunięte zastrzeżenia jeśli chodzi o ruch Solidarności i Lecha Wałęsę - twierdzi "Spiegel" powołując się na dotychczas tajne dokumenty dyplomacji RFN. Brytyjska premier, znana z niechęci do związków zawodowych, obawiała się ...   Według niemieckiej gazety dotychczas uznawano, że na Zachodzie jedynie niemiecki kanclerz Helmut Schmidt w latach 80. Poprzedniego wieku sceptycznie się odnosił do wielkiego ruchu Solidarności. Okazuje się, że również ...

Spiegel - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - spiegel. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: spiegel, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. spiegel w naszej wyszukiwarce.

facebook