Śpiączka - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - śpiączka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: śpiączka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. śpiączka w naszej wyszukiwarce.

Jest nadzieja! Córka Ewy Błaszczyk wróciła do domu!

Jest nadzieja! Córka Ewy Błaszczyk wróciła do domu! Miesiąc po eksperymentalnej operacji Ewa Błaszczyk zabrała córkę ze szpitala do domu. 22-letnia Ola jest w śpiączce od 16 lat. W 2002 roku zakrztusiła się tabletką i do tej pory nie odzyskała pełnej świadomości Miesiąc temu córka aktorki została poddana eksperymentalnemu zabiegowi wszczepienia stymulatora ośrodkowego układu nerwowego. Operację przeprowadzono w szpitalu uniwersyteckim w Olsztynie, a wykonali ją prof. Wojciech Maskymowicz oraz prof. Isao Morita ...

Śpiączka - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - śpiączka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: śpiączka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. śpiączka w naszej wyszukiwarce.

facebook