Sosnowiec - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - sosnowiec. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: sosnowiec, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. sosnowiec w naszej wyszukiwarce.

Ciąg dalszy sprawy sosnowieckiego seminarium. "Znowu sprawa została potraktowana tak, jakby księża to były małe dzieci, którym można wszystko powiedzieć, a oni uwierzą"

Ciąg dalszy sprawy sosnowieckiego seminarium. - Niestety niektóre sformułowania, jakie padły wczoraj w katedrze, były raczej krytyczne pod adresem katolickich publicystów. Nagle okazuje się, że Kościół chce widzieć wroga w katolickich publicystach. Na razie nie padły nazwiska, tytuły gazet czy ... Prowadzę Fundację br. Alberta, która na terenie diecezji sosnowieckiej od dwudziestu lat prowadzi ośrodek dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. W tym czasie poznałem wielu księży, którzy pracują na terenie diecezji, a ...

Sosnowiec - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - sosnowiec. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: sosnowiec, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. sosnowiec w naszej wyszukiwarce.

facebook