Socjologia - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - socjologia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: socjologia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. socjologia w naszej wyszukiwarce.

Dr Żukowski dla Fronda.pl: Polacy nie lubią się etykietkować

Dr Żukowski dla Fronda.pl: Polacy nie lubią się etykietkować Z badań TNS Polska wynika, że Polakom trudno jest się deklarować za pomocą etykiet jakie mają poglądy polityczne. O opinię poprosiliśmy socjologa, dr Tomasza Żukowskiego. Jeśli chcielibyśmy zaanalizować poglądy Polaków w sprawach społeczno-gospodarczych, w sprawach ich tożsamości, wartości, to same etykiety, czyli takie bardzo krótkie określenienia mogą rzeczywiście nie wystarczyć. Jeśli pytamy ludzi, czy są ...

Socjologia - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - socjologia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: socjologia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. socjologia w naszej wyszukiwarce.

facebook