Sobór - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - sobór. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: sobór, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. sobór w naszej wyszukiwarce.

Sobór panprawosławny jednak się odbędzie? Odpowiedź Konstantynopola

Sobór panprawosławny jednak się odbędzie? Odpowiedź Konstantynopola Sobór panprawosławny, mimo zapowiedzi jego bojkotu przez część prawosławnych, nie jest zagrożony – zapewniają przedstawiciele „pierwszego wśród równych” patriarchy Konstantynopola. W poniedziałek Ekumeniczny Patriarchat Konstantynopola opublikował apel do liderów Cerkwi prawosławnych, by te zachowały ustalenia podjęte podczas spotkania z styczniu 2016 roku. A o. archidiakon John Chryssavgis, teologiczny doradca patriarchy ...

Sobór - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - sobór. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: sobór, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. sobór w naszej wyszukiwarce.

facebook