SLD seksizm - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - SLD seksizm. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: SLD seksizm, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. SLD seksizm w naszej wyszukiwarce.

Iwiński to seksista?

Iwiński to seksista? „Pani Bublewicz jest urocza i inteligentna - tymi słowami zwrócił się poseł SLD Tadeusz Iwiński do posłanki Beaty Bublewicz z PO. Ta, urażona wytknęła mu „skandaliczne” słowa w czasie debaty radiowej. W "Gazecie Wyborczej"  żaliła ... „Afera” wybuchła na antenie Radia Olsztyn. Posłanka Bublewicz ( nr.1 na liście do Sejmu w Olsztynie)  powiedziała: „ Mam takie doświadczenie z kolegą Tadeuszem Iwińskim, z którym od sześciu lat ...

SLD seksizm - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - SLD seksizm. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: SLD seksizm, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. SLD seksizm w naszej wyszukiwarce.

facebook