Skuteczność - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - skuteczność. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: skuteczność, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. skuteczność w naszej wyszukiwarce.

Ks. Krzysztof Kralka SAC: Bóg sprzeciwia się pysznym! Czyli jak się modlić skutecznie?

Ks. Krzysztof Kralka SAC: Bóg sprzeciwia się pysznym! Czyli jak się modlić skutecznie? W Kościele mamy nabożeństwa z modlitwą o uzdrowienie. Jak z nich właściwie korzystać, by otrzymać łaski, których Bóg chce nam udzielać? W jaki sposób modlić się o uzdrowienie, aby prośba była skuteczna? O uzdrowieniu w ujęciu chrześcijańskim mówimy wtedy, kiedy Bóg zaprasza człowieka do pierwotnej harmonii życia z Nim, a człowiek pozytywnie odpowiada na to zaproszenie. Harmonia ta istniała w momencie, kiedy ...

Skuteczność - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - skuteczność. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: skuteczność, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. skuteczność w naszej wyszukiwarce.

facebook