Skazany - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - skazany. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: skazany, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. skazany w naszej wyszukiwarce.

W Poznaniu zmarł Wojciech Krolopp, który molestował seksualnie dzieci!

W Poznaniu zmarł Wojciech Krolopp, który molestował seksualnie dzieci! Dzisiaj w Poznaniu zmarł Wojciech Krolopp, były dyrektor i kierownik artystyczny chóru Polskie Słowiki, który dziesięć lat temu został skazany za molestowanie nieletnich chórzystów. Miał 68 lat. Zmarł na AIDS! Wojciech Krolopp był dyrektorem i kierownikiem artystycznym chóru Polskie Słowiki od 1990 do 2003 roku. W 2003 r. został skazany na sześć lat więzienia za wykorzystywanie seksualne trzech małoletnich chórzystów. ...

Skazany - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - skazany. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: skazany, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. skazany w naszej wyszukiwarce.

facebook