Siergiej Ławrow - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Siergiej Ławrow. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Siergiej Ławrow, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Siergiej Ławrow w naszej wyszukiwarce.

Dr Grzegorz Kostrzewa-Zorbas dla Fronda.pl: Gdyby nie sankcje, wojska Rosji weszłyby do Kijowa

Dr Grzegorz Kostrzewa-Zorbas dla Fronda.pl: Gdyby nie sankcje, wojska Rosji weszłyby do Kijowa Kondycja Rosji jest coraz gorsza, słabnie ekonomicznie, a mimo że Putin i jego polityka zachowują bardzo dużą popularność, to jednak środków jest coraz mniej na zbrojenia, na rozwój sił zbrojnych i na wojny. John Kerry, sekretarz stanu USA, spotkał się w Soczi z Władimirem Putinem i Siergiejem Ławrowem. Rozmowy określił mianem „szczerych”. Spotkania miały dotyczyć kluczowych problemów międzynarodowych, w tym Iranu, Syrii i ...

Siergiej Ławrow - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Siergiej Ławrow. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Siergiej Ławrow, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Siergiej Ławrow w naszej wyszukiwarce.

facebook