Siemoniak - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Siemoniak. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Siemoniak, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Siemoniak w naszej wyszukiwarce.

Macierewicz: Treść taśmy Kalisz-Kwaśniewski to bardzo poważna sprawa

Macierewicz: Treść taśmy Kalisz-Kwaśniewski to bardzo poważna sprawa To jest bardzo poważna sprawa. Zarówno ze względu na osoby, które rozmawiały, jak i na treść rozmowy. To są osoby, które brały udział w podejmowaniu decyzji ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych Antoni Macierewicz w rozmowie ze Sławomirem Sieradzkim z portalu wPolityce.pl przekonuje, że nie jest w stanie ręczyć za wicepremiera Tomasza Siemoniaka, bo do tego trzeba byłoby mieć „więcej wiedzy”. „Ja ...

Siemoniak - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Siemoniak. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Siemoniak, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Siemoniak w naszej wyszukiwarce.

facebook