Seksuolog - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - seksuolog. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: seksuolog, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. seksuolog w naszej wyszukiwarce.

Wprowadzał w hipnozę i molestował pacjentki. Seksuolog skazany!

Wprowadzał w hipnozę i molestował pacjentki. Seksuolog skazany! Seksuolog Lechosław G. za molestowanie sześciu pacjentek został skazany na cztery lata więzienia. Dodatkowo ma zakaz wykonywania zawodu przez sześć lat - podaje dziennik.pl. Seksuologowi postawiono aż sześć zarzutów dotyczących "doprowadzenia podstępem do poddania się innej czynności seksualnej". Kobiety poszkodowane przez seksuologa zeznały, że Lechosław G. molestował je podczas wizyt, wprowadzał w stan hipnozy ...

Seksuolog - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - seksuolog. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: seksuolog, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. seksuolog w naszej wyszukiwarce.

facebook