Seks z nieletnią - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - seks z nieletnią. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: seks z nieletnią, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. seks z nieletnią w naszej wyszukiwarce.

Polski imam chce szariatu w Polsce. Zjazd Muzułmanów w Puławach w lipcu

Polski imam chce szariatu w Polsce. Zjazd Muzułmanów w Puławach w lipcu Jakiś czas temu w sieci ukazał się wywiad z polskim imamem Nezarem Charifem, który wygłosił co najmniej kilka niepokojących tez w rozmowie z Niklasem Lindstromem, dziennikarzem Dispatch International. Opowiada się za szariatem w Polsce, ale ... Na pytanie, co sądzi o fundamentalistycznych sektach islamskich takich jak wahhabici i salafici odpowiedział on, że są wspaniali, a wszyscy muzułmanie są fundamentalistami. Kolejne pytanie, dotyczące wprowadzenia szariatu w Polsce ...

Seks z nieletnią - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - seks z nieletnią. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: seks z nieletnią, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. seks z nieletnią w naszej wyszukiwarce.

facebook