Sekretarz stanu - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - sekretarz stanu. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: sekretarz stanu, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. sekretarz stanu w naszej wyszukiwarce.

Jest nowy sekretarz stanu Stolicy Apostolskiej. To abp Pietro Parolina

Jest nowy sekretarz stanu Stolicy Apostolskiej. To abp Pietro Parolina Ojciec Święty przyjął rezygnację złożoną zgodnie z wymogami prawa kanonicznego dotyczącymi limitu wieku przez kard. Tarcisio Bertone z funkcji sekretarza stanu Stolicy Apostolskiej. Jednocześnie Papież poprosił go, by pozostał na tym stanowisku do 15 października ... Nowym sekretarzem stanu Franciszek mianował abp Pietro Parolina. 58-letni watykański dyplomata był dotychczas nuncjuszem apostolskim w Wenezueli. Nowe obowiązki przejmie on oficjalnie 15 października. Jednocześnie Papież zatwierdził na dotychczasowych urzędach: ...

Sekretarz stanu - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - sekretarz stanu. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: sekretarz stanu, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. sekretarz stanu w naszej wyszukiwarce.

facebook