Se - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - se. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: se, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. se w naszej wyszukiwarce.

Terlikowski: Ja tam nie biję braw łajdaczącym się facetom!

Terlikowski: Ja tam nie biję braw łajdaczącym się facetom! Brawa czterem zawodnikom Legii, którzy po zwycięstwie nad Spartakiem Moskwa, udali się do burdelu – bije dzisiaj „Super Express”. A ja tam facetom, którzy szlajają się po domach publicznych i poniżają za kasę kobiety – ... „Czapki z głów przed piłkarzami warszawskiej Legii. Po wspaniałym meczu wyeliminowali Spartaka Moskwa i wywalczyli awans do Ligi Europejskiej. A potem czterech bohaterów, nie wykazując żadnego zmęczenia, z fantazją zajechało ...

Se - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - se. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: se, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. se w naszej wyszukiwarce.

facebook