Scjentologia - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - scjentologia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: scjentologia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. scjentologia w naszej wyszukiwarce.

Najwyższy Sąd Wielkiej Brytanii uznał scjentologię za religię

Najwyższy Sąd Wielkiej Brytanii uznał scjentologię za religię Najwyższy Sąd Wielkiej Brytanii uznał groźną, gnostycką sektę za pełnoprawną religię. Kobieta, która chciała wziąć ślub w kaplicy kościoła scjentologicznego w Londynie wygrała sprawę przed brytyjskim sądem. Sąd najwyższy orzekł, że scjentologia jest religią, a kaplica jest legalnym miejscem spotkań celem sprawowania kultu religijnego. Louisa Hodkin zgłosiła sprawę do sądu, gdy administracja Londynu odmówiła jej możliwości zawarcia ...

Scjentologia - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - scjentologia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: scjentologia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. scjentologia w naszej wyszukiwarce.

facebook