Saoszjant - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Saoszjant. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Saoszjant, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Saoszjant w naszej wyszukiwarce.

Magowie ze Wschodu - kim naprawdę byli?

Magowie ze Wschodu - kim naprawdę byli? - Cudzoziemcy dotarli do groty betlejemskiej, złożyli hołd i dary Dziecięciu, po czym otrzymali we śnie nakaz, aby w drodze powrotnej ominąć Heroda. Tak zrobiwszy inną drogą opuścili Palestynę i wrócili do domu. No właśnie; ...   (…) Kiedy w stajence betlejemskiej urodziło się Dziecię, pierwszymi dostojnikami, którzy przybyli z wizytą nie byli żydowscy kapłani – znawcy pism i proroctw – ani król Herod Wielki, lecz ...

Saoszjant - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Saoszjant. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Saoszjant, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Saoszjant w naszej wyszukiwarce.

facebook