San Giovanni Rotondo - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - San Giovanni Rotondo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: San Giovanni Rotondo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. San Giovanni Rotondo w naszej wyszukiwarce.

Ciało Ojca Pio zostanie wystawione na stałe

Ciało Ojca Pio zostanie wystawione na stałe Ciało Ojca Pio zostanie wystawione w San Giovanni Rotondo na stałe. Przy relikwiach świętego stygmatyka będzie się można modlić w nowej bazylice pod jego wyzwaniem, gdzie zostały przeniesione przed trzema laty, w kwietniu 2010 r. „Nieustanne wystawienie zostanie zorganizowane na prośbę czcicieli Ojca Pio, którzy nieustannie przybywają do tego miasteczka na południu Włoch” – mówią pracujący w tamtejszym sanktuarium kapucyni. Ostateczną zgodę na stałe wystawienie ...

San Giovanni Rotondo - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - San Giovanni Rotondo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: San Giovanni Rotondo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. San Giovanni Rotondo w naszej wyszukiwarce.

facebook