Salafizm - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - salafizm. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: salafizm, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. salafizm w naszej wyszukiwarce.

Dr Krzysztof Liedel dla Fronda.pl: Islamscy radykałowie mogą pojawić się w Polsce

Dr Krzysztof Liedel dla Fronda.pl: Islamscy radykałowie mogą pojawić się w Polsce Islamscy radykałowie z Niemiec mogą rozpocząć działania w Polsce. Jeżeli do tego dojdzie, ich aktywność musi być obserwowana - mówi nam dr Krzysztof Liedel z Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Portal Fronda.pl: Niemieccy salafici twierdzą, że mogą próbować przekonywać Polaków do przejścia na islam. Ta radykalna grupa uchodzi w Niemczech za powiązaną z terroryzmem. Ich ewentualna działalność w Polsce stworzy ...

Salafizm - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - salafizm. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: salafizm, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. salafizm w naszej wyszukiwarce.

facebook