Salafici - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - salafici. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: salafici, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. salafici w naszej wyszukiwarce.

Antyterroryści dosłownie "puszczeni w skarpetkach"

Antyterroryści dosłownie Niemieccy antyterroryści przeprowadzili akcję w meczecie. Mieli aresztować Imana podejrzanego o współpracę z ISIS. Z poszanowaniem muzułmańskiej tradycji akcję przeprowadzili... w skarpetkach Kilkunastu antyterrorystów wkroczyło do meczetu Ibrahima Al Khalila w Berlinie. Ta muzułmańska świątynia uznawana jest za bastion salafitów, którzy nawołują młodych ludzi do walki po stronie Państwa Islamskiego. Funkcjonariusze dostali ...

Salafici - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - salafici. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: salafici, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. salafici w naszej wyszukiwarce.

facebook