Sagrada Familia - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Sagrada Familia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Sagrada Familia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Sagrada Familia w naszej wyszukiwarce.

Reklama pedofilii koło katedry w Barcelonie!

Reklama pedofilii koło katedry w Barcelonie! Niedaleko słynnej katedry Sagrada Familia w Barcelonie zawisł plakat reklamujący pedofilię. „TAK dla pedofilii. NIE dla przemocy” – głosił napis. Plakat namawiał też do współpracy z pedofilami. Pedofilski plakat zawisł na przystanku autobusowym niedaleko katedry Sagrada Familia w Barcelonie w Hiszpanii. Został usunięty, gdy poinformowała o jego istnieniu lokalna gazeta. Według informacji JCDecaux, firmy reklamowej, która nadzoruje ...

Sagrada Familia - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Sagrada Familia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Sagrada Familia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Sagrada Familia w naszej wyszukiwarce.

facebook