Służba celna - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - służba celna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: służba celna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. służba celna w naszej wyszukiwarce.

Feministki radzą, jak uniknąć problemów za sprowadzanie środków poronnych

Feministki radzą, jak uniknąć problemów za sprowadzanie środków poronnych Women on Web zrezygnowała z wysyłania do Polski tabletek poronnych. Zbyt często paczki zatrzymywała służba celna. Codziennik Feministyczny radzi kobietom, które skorzystały z oferty, jak uniknąć kłopotów. Kilka dni temu „Gazeta Wyborcza” podała informację, że służby celne wygrały ze stroną internetową, za pośrednictwem której przysyłano do Polski tabletki poronne. Women on Web zrezygnowała z wysyłania pigułek do ...

Służba celna - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - służba celna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: służba celna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. służba celna w naszej wyszukiwarce.

facebook