Rzym - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Rzym. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Rzym, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Rzym w naszej wyszukiwarce.

Wysoki stopień zagrożenia terrorystycznego we Włoszech.

Wysoki stopień zagrożenia terrorystycznego we Włoszech. We Włoszech wprowadzono nadzwyczajne środki bezpieczeństwa w związku z istniejącym tam wysokim zagrożeniem terrorystycznym. Objęto ochroną najważniejsze włoskie zabytki, m.in. Koloseum w Rzymie. W sumie podwyższony stopień zagrożenia terrorystycznego obejmuje 20 największych zabytków we Włoszech – wynika z komunikatu włoskiego ministerstwa kultury. W komunikacie nie podano szczegółów planu. Przedstawicielka ministerstwa Antonella Recchia zapowiedziała ...

Rzym - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Rzym. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Rzym, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Rzym w naszej wyszukiwarce.

facebook