Rząd PO-PSL - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - rząd PO-PSL. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: rząd PO-PSL, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. rząd PO-PSL w naszej wyszukiwarce.

Min. Błaszczak: trzeba zerwać z dziadostwem

Min. Błaszczak: trzeba zerwać z dziadostwem – To, co zastałem w MSW, określić można tak: lekceważenie zagrożeń i zwijanie instytucji państwowych – powiedział w programie „Dziś wieczorem” w TVP Info Mariusz Błaszczak. Minister spraw wewnętrznych i administracji odniósł się do środowego audytu rządów PO-PSL, jaki przedstawili w Sejmie członkowie rządu. Zapowiedział też szybką modernizację służb, aby „skończyć z dziadostwem” oraz podtrzymał deklarację, ...

Rząd PO-PSL - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - rząd PO-PSL. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: rząd PO-PSL, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. rząd PO-PSL w naszej wyszukiwarce.

facebook