Ryszard Terlecki - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Ryszard Terlecki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Ryszard Terlecki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Ryszard Terlecki w naszej wyszukiwarce.

Prof. Terlecki dla Fronda.pl: Koncepcja Międzymorza dramatycznie aktualna

Prof. Terlecki dla Fronda.pl: Koncepcja Międzymorza dramatycznie aktualna - Mówienie, że nie należy wspominać Piłsudskiego, Dmowskiego, Witosa, Paderewskiego czy innych twórców II RP jest częścią pomysłu wygaszania Polski – uważa prof. Ryszard Terlecki, historyk i poseł PiS. Polska ma wielu bohaterów narodowych, ale Józef Piłsudski jest bez wątpienia jednym z najważniejszych, tzn. wspominanych najczęściej i najcieplej. Dlaczego właśnie on? Po pierwsze dlatego, że był politykiem skutecznym. Odbudował ...

Ryszard Terlecki - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Ryszard Terlecki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Ryszard Terlecki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Ryszard Terlecki w naszej wyszukiwarce.

facebook