Rp - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - rp. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: rp, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. rp w naszej wyszukiwarce.

Właściciel "Przekroju" kupił "Rzeczpospolitą"

Właściciel "Przekroju" kupił "Rzeczpospolitą" Spółka Gremi Media, należąca do krakowskiego przedsiębiorcy Grzegorza Hajdarowicza kupiła Mecom Poland Holdings S.A., do której należy 51,01 proc. udziałów spółki Presspublica, wydającej m.in. „Rzeczpospolitą” i „Uważam Rze”. W oficjalnym komunikacie spółka Gremi Media poinformowała, że ustalona kwota transakcji wynosi 80 mln zł. Transakcja będzie zamknięta po uzyskaniu akceptacji przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.    Presspublica wydaje ...

Rp - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - rp. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: rp, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. rp w naszej wyszukiwarce.

facebook