Roth - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Roth. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Roth, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Roth w naszej wyszukiwarce.

Jürgen Roth: Czas zerwać żelazną kurtynę kłamstwa

Jürgen Roth: Czas zerwać żelazną kurtynę kłamstwa "Wszyscy muszą wiedzieć co się wydarzyło w Smoleńsku, aby zrozumieć jak Rosja Putina prowadzi swoja politykę kłamstw i manipulacji" - mówi niemiecki dziennikarz Jürgen Roth. Jürgen Roth, niemiecki dziennikarz śledczy, opowiada o żelaznej kurtynie kłamstwa, jaka przesłoniła polską scenę polityczną, dzieląc dziennikarzy, polityków i naukowców, którzy odmawiają zadawania pytań kwestionujących oficjalną wersję wydarzeń lansowaną przez ...

Roth - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Roth. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Roth, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Roth w naszej wyszukiwarce.

facebook