Rota - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - rota. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: rota, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. rota w naszej wyszukiwarce.

ZHP wyrzuca Boga z przysięgi harcerskiej i opracowuje nową, „laicką” rotę

ZHP wyrzuca Boga z przysięgi harcerskiej i opracowuje nową, „laicką” rotę "Szefowie Związku Harcerstwa Polskiego opracowali treść nowego przyrzeczenia harcerskiego, gdzie nie będzie już odniesienia do Boga" - pisze Nasz Dziennik. Dla harcerzy to powrót do praktyk z czasów PRL. Nowa wersja roty ma nawiązywac do tej, która obowiązywała w latach 1947-1957 i jak przyznają władze zwiazku, jest dostosowana do potrzeb osób, które „nie są gotowe na określenie swojego wyznania ...

Rota - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - rota. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: rota, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. rota w naszej wyszukiwarce.

facebook