Rosyjska agresja - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - rosyjska agresja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: rosyjska agresja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. rosyjska agresja w naszej wyszukiwarce.

Ukraińskie władze: Możliwa rosyjska agresja na szeroką skalę

Ukraińskie władze: Możliwa rosyjska agresja na szeroką skalę Ukraińskie władze nie wykluczają rosyjskiej agresji na szeroką skalę. Od początku roku bojówkarze zwiększają częstotliwość ataków na ukraińskie pozycje. Minionej doby doszło do niemal 130 ataków. Przewodniczący ukraińskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ołeksandr Turczynow poinformował dziś parlament o sytuacji na wschodzie kraju. Według niego, w niekontrolowanych przez Kijów częściach obwodów donieckiego i ługańskiego jest 36 ...

Rosyjska agresja - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - rosyjska agresja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: rosyjska agresja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. rosyjska agresja w naszej wyszukiwarce.

facebook