Rodzic - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - rodzic. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: rodzic, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. rodzic w naszej wyszukiwarce.

Czy homoseksualista może być rodzicem chrzestnym?

Czy homoseksualista może być rodzicem chrzestnym? - Mam kolegę, który żyje w związku homoseksualnym. Znajomi mający jasność co do jego sytuacji, poprosili go, by został ojcem chrzestnym ich dziecka. Czy jego tryb życia nie jest przeszkodą do pełnienia tej funkcji, czy to ... Przeglądając kiedyś przedwojenne czasopisma, natrafiłem na bardzo w swoim czasie nagłośniony przypadek niedopuszczenia do funkcji rodzica chrzestnego jednego ze znanych przywódców socjalistycznych, człowieka raczej niewierzącego, a w każdym razie jednoznacznie dystansującego się ...

Rodzic - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - rodzic. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: rodzic, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. rodzic w naszej wyszukiwarce.

facebook