Rocznica Zbrodni Katyńskiej - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Rocznica Zbrodni Katyńskiej. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Rocznica Zbrodni Katyńskiej, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Rocznica Zbrodni Katyńskiej w naszej wyszukiwarce.

Gniezno: Katyń na wesoło? Żenujące zaniedbanie czy głupota?

Gniezno: Katyń na wesoło? Żenujące zaniedbanie czy głupota? Podczas obchodów rocznicy Mordu Katyńskiego składano wiązanki przy piosence „Nikt na świecie nie wie, że się kocham w Ewie” - pisze o uroczystości w dniu 10 maja 2013 r. Jarosław Mikołajczyk na portalu informacjelokalne.pl Uroczystości z okazji 73. rocznicy Mordu Katyńskiego przy kościele farnym, gromadzą tych, którzy chcą dać dowód pamięci o pomordowanych polskich oficerach. Poczet sztandarowy kombatantów z opaskami AK tworzą ludzie, którzy, ...

Rocznica Zbrodni Katyńskiej - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Rocznica Zbrodni Katyńskiej. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Rocznica Zbrodni Katyńskiej, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Rocznica Zbrodni Katyńskiej w naszej wyszukiwarce.

facebook