Rocznica śmierci - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - rocznica śmierci. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: rocznica śmierci, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. rocznica śmierci w naszej wyszukiwarce.

'Nigdy nie galopował na ślepo!' Ks. Skrzypczak wspomina ks. Kaczkowskiego

'Nigdy nie galopował na ślepo!' Ks. Skrzypczak wspomina ks. Kaczkowskiego Dziś mijają 2 lata od śmierci cenionego kapłana, księdza Jana Kaczkowskiego. Przypominamy refleksje ks. Roberta Skrzypczaka, jakimi podzielił się z portalem Fronda tuż po odejściu Kaczkowskiego. Joanna Jaszczuk, Fronda.pl: Ksiądz Jan Kaczkowski. Z jednej strony prezentujący „otwarte”, „liberalne” podejście do Kościoła i wiary, z drugiej-zwolennik „starych”, nieco zapomnianych tradycji. Jeszcze w czerwcu ubiegłego [2015] roku celebrował ...

Rocznica śmierci - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - rocznica śmierci. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: rocznica śmierci, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. rocznica śmierci w naszej wyszukiwarce.

facebook