Restytucja - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - restytucja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: restytucja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. restytucja w naszej wyszukiwarce.

Na co Żydzi wydają polskie pieniądze?

Na co Żydzi wydają polskie pieniądze? Według miesięcznika „Forbes” społeczność żydowska w Polsce nie przeznacza otrzymywanych funduszy na cele zgodne z ich przeznaczeniem. Miały być przekazane na utrzymanie dziedzictwa żydowskiego w Polsce. Tymczasem nie wiadomo co się z nimi stało. Jak ... Ja wynika z zestawień restytucyjnych Związku Gmin wartość nieruchomości wyniosła 205 mln złotych w latach 1999-2009. Do lipca 2013 roku Komisja Regulacyjna przekazała żydowskim organizacjom wyznaniowym dodatkowe 82 mln zł ...

Restytucja - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - restytucja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: restytucja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. restytucja w naszej wyszukiwarce.

facebook