Rekrutacja - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - rekrutacja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: rekrutacja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. rekrutacja w naszej wyszukiwarce.

Górski dla Fronda.pl: Złożę interpelację ws. znikających „ojców” i „matek”

Górski dla Fronda.pl: Złożę interpelację ws. znikających „ojców” i „matek” Portal Gosc.pl zauważył, że z formularza rekrutacyjnego wielu szkół zniknęły słowa „ojciec” i „matka”. W rozmowie z Fronda.pl Artur Górski zapowiada złożenie interpelacji poselskiej w tej sprawie. Portal Gosc.pl zauważył, że z formularzy zgłoszeniowych niektórych szkół zniknęły słowa „ojciec” i „matka”. Zastąpiono je enigmatycznym hasłem „rodzic pierwszy” oraz „rodzic drugi”. Zapytaliśmy posła Artura Górskiego, o czym to ...

Rekrutacja - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - rekrutacja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: rekrutacja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. rekrutacja w naszej wyszukiwarce.

facebook