Reformacja - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - reformacja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: reformacja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. reformacja w naszej wyszukiwarce.

Terlikowski: Intencje Lutra i rzekomo pozytywne owoce Reformacji

Terlikowski: Intencje Lutra i rzekomo pozytywne owoce Reformacji Dobrymi intencjami jest wybrukowane piekło - głosi polskie przysłowie. I dlatego nie przekonują mnie zapewnienia, że dowodem na to, jak pozytywnym impulsem była Reformacja, były intencje Lutra. A właśnie w ten sposób przyczynę, dla których Kościół ma uczestniczyć w obchodach 500. rocznicy Reformacji tłumaczy biskup Brian Farrell, sekretarz Papieskiej Rady ds. Popierania Jedności Chrześcijan. - Zastanówmy się: ...

Reformacja - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - reformacja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: reformacja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. reformacja w naszej wyszukiwarce.

facebook