Reforma kurii rzymskiej - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - reforma kurii rzymskiej. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: reforma kurii rzymskiej, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. reforma kurii rzymskiej w naszej wyszukiwarce.

Kard. Pell: Papież nie powinien być odizolowany. Będziemy mu doradzać

Kard. Pell: Papież nie powinien być odizolowany. Będziemy mu doradzać - Papieże zawsze cenili sobie dobrych doradców, mieli ich już w średniowieczu, tak powstała instytucja konsystorza. Temu celowi służy również powołanie 8-osobowej grupy kardynałów. Papież nie powinien być odizolowany – powiedział kard. George Pell w ... Metropolita Sydney, jeden z członków grupy, zastrzegł jednak, że gremium to nie będzie miało charakteru gabinetu. Uprawnienia Papieża i kurialnych urzędów zostaną w pełni zachowane – zapewnił kard. Pell. - ...

Reforma kurii rzymskiej - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - reforma kurii rzymskiej. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: reforma kurii rzymskiej, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. reforma kurii rzymskiej w naszej wyszukiwarce.

facebook