Reforma emerytalna - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - reforma emerytalna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: reforma emerytalna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. reforma emerytalna w naszej wyszukiwarce.

PO i PSL porozumiały się w sprawie reformy emerytalnej

PO i PSL porozumiały się w sprawie reformy emerytalnej Przed godz. 14 zakończyło się spotkanie szefa PO, premiera Donalda Tuska z szefem PSL, wicepremierem Waldemarem Pawlakiem w sprawie porozumienia dotyczącego reformy emerytalnej; według informacji ze źródeł rządowych na razie nie jest planowana konferencja prasowa- informuje RMF.FM. ...   „Według informacji RMF FM, władze Platformy Obywatelskiej i PSL ustaliły, że na wcześniejszą emeryturę kobiety będą mogły przejść w wieku 60 lub 62 lat (tu wersje koalicjantów się różnią), a mężczyźni w wieku ...

Reforma emerytalna - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - reforma emerytalna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: reforma emerytalna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. reforma emerytalna w naszej wyszukiwarce.

facebook