Reakcja - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - reakcja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: reakcja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. reakcja w naszej wyszukiwarce.

Polski rząd powinien wziąć przykład z Czechów

Polski rząd powinien wziąć przykład z Czechów „Do fałszowania historii przez Rosjan Polacy są już przyzwyczajeni. Nieco inaczej sprawa ma się z Czechami i Słowakami” – pisze Grzegorz Górny. Chodzi o oburzenie Czechów na emisję filmu w rosyjskiej telewizji. Film pt. “Układ Warszawski. Odtajnione stronice” krytykuje “Praską wiosnę” jako niebezpieczną próbę rozpętania krwawego konfliktu. Według twórców, próba stworzenia „socjalizmu z ludzką twarzą”, podjętą w 1968 r. w Czechosłowacji, nie ...

Reakcja - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - reakcja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: reakcja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. reakcja w naszej wyszukiwarce.

facebook