Rana - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - rana. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: rana, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. rana w naszej wyszukiwarce.

Ks. Zieliński: Pedofile, jak wszyscy przestępcy, polują zwykle na te dzieci, które już raz zostały skrzywdzone

Ks. Zieliński: Pedofile, jak wszyscy przestępcy, polują zwykle na te dzieci, które już raz zostały skrzywdzone Ks. Henryk Zieliński, redaktor naczelny Tygodnika "Idziemy" mówił w w programie TVP Info: - Pedofile, jak wszyscy przestępcy, polują zwykle na te dzieci, które już raz zostały skrzywdzone. Ks. Henryk Zieliński odpowiadał na pytania dotyczące postawy polskiego Kościoła wobec przypadków pedofilii oraz słowa abpa Michalika o pedofilii, „że gdy dziecko szuka miłości, ono lgnie i jeszcze tego drugiego ...

Rana - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - rana. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: rana, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. rana w naszej wyszukiwarce.

facebook