Ramadan - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ramadan. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ramadan, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ramadan w naszej wyszukiwarce.

Kard. Marx życzy muzułmanom, by Bóg wysłuchał ich modlitw

Kard. Marx życzy muzułmanom, by Bóg wysłuchał ich modlitw Kardynał Reinhard Marx przekazał muzułmanom w Niemczech życzenia biskupów i wiernych z okazji ramadanu. „Oby miłosierny Bóg przyjął wasz post i wysłuchał waszych modlitw” – napisał. To wstrząsające słowa. Przewodniczący niemieckiego Episkopatu ma nadzieję, że Bóg wysłucha modlitw muzułmanów. Co kryje się za tą nadzieją? Pragnienie poddania całego świata islamowi i zniszczenie Kościoła katolickiego? Bo przecież ...

Ramadan - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ramadan. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ramadan, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ramadan w naszej wyszukiwarce.

facebook