Radio wnet - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - radio wnet. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: radio wnet, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. radio wnet w naszej wyszukiwarce.

Skowroński: Radio Wnet jest niezależne. Pokażmy innych, od kogo oni biorą pieniądze

Skowroński: Radio Wnet jest niezależne. Pokażmy innych, od kogo oni biorą pieniądze „Niczego nie ukrywałem. Wiedziałem w momencie podpisywania umowy z PiS w lipcu 2012 roku, że to pojawi się w sprawozdaniu. A teraz pokażmy innych, od kogo oni dostają pieniądze” – mówi Krzysztof Skowroński w rozmowie ... Skowroński odnosi się do zarzutów, że Radio Wnet jest zależne od PiS, bo wzięło od partii 140 tys. zł. „Radio wzięło, ale zawarło umowę handlową i zachowało niezależność” - zapewnia ...

Radio wnet - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - radio wnet. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: radio wnet, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. radio wnet w naszej wyszukiwarce.

facebook