Rabiniczne ujęcie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - rabiniczne ujęcie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: rabiniczne ujęcie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. rabiniczne ujęcie w naszej wyszukiwarce.

"Gdy prababka Żydówka…" Ks. prof. Chrostowski o żydowskich korzeniach Benedykta XVI i judeoentuzjastach

„W ujęciu rabinów Żyd ateista pozostaje Żydem, natomiast Żyd chrześcijanin – nie! Zatem z rabinicznego punktu widzenia lepiej jest być ateistą niż chrześcijaninem!” - zauważa ks. prof. Waldemar Chrostowski. Na łamach „Naszego Dziennika”, ks. prof. Waldemar Chrostowski odnosi się do artykułu Jonasza (Jana Turnaua), który na łamach „Gazety Wyborczej” przytoczył wierszyk: „Kici, kici, łapci,/ pojedziem do babci,/ ale ani ...

Rabiniczne ujęcie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - rabiniczne ujęcie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: rabiniczne ujęcie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. rabiniczne ujęcie w naszej wyszukiwarce.

facebook