Pzpn - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pzpn. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pzpn, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pzpn w naszej wyszukiwarce.

Majewski: Tomaszewski nie ma racji

Majewski: Tomaszewski nie ma racji Chociaż nie pamiętam czasów "Orłów Górskiego", Jan Tomaszewski jest dla mnie autorytetem w dziedzinie sportu. Słynny mecz na Wembley z 1973 r. robi wrażenie na przedstawicielach kolejnych pokoleń, a "Człowiek, który powstrzymał Anglię" nie pozwala ... Jan Tomaszewski wstydzi się tego, że grał w reprezentacji Polski i przekonuje, iż "koszulka z białym orłem jest profanowana". Powód? Obecność Łukasza Piszczka w kadrze narodowej. Chodzi o pewien niechlubny ...

Pzpn - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - pzpn. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: pzpn, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. pzpn w naszej wyszukiwarce.

facebook