Przeszłość - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - przeszłość. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: przeszłość, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. przeszłość w naszej wyszukiwarce.

Postkomuniści dalej rządzą Polską

Postkomuniści dalej rządzą Polską W spółdzielniach mieszkaniowych ciągle rządzi postkomunistyczny typ aparatczyków, którzy na początku transformacji stali się właścicielami tych „folwarków” i z nich żyją. Rozmowa z Arkadiuszem Peisertem, doktorem socjologi, autorem książki "Spółdzielnie mieszkaniowe: pomiędzy wspólnotą obywatelską a alienacją". Rozmawia Krzysztof Wołodźko. Jaka jest skala spółdzielczości mieszkaniowej w Polsce? Osiedla zarządzane przez spółdzielnie mieszkaniowe ...

Przeszłość - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - przeszłość. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: przeszłość, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. przeszłość w naszej wyszukiwarce.

facebook