Przemysław babiarz - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - przemysław babiarz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: przemysław babiarz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. przemysław babiarz w naszej wyszukiwarce.

Talerz zupy od Pazury i Woronowicza

Talerz zupy od Pazury i Woronowicza W jadłodajni na Miodowej kapucyni nieprzerwanie od kilkunastu lat wydają bezdomnym ponad 200 posiłków dziennie. Dla wielu z nich talerz zupy od zakonników to jedyny ciepły posiłek, na jaki mogą liczyć. Jedzenie zwykle serwują bracia ... W sobotę 29 czerwca Fundacja Kapucyńska obchodziła wspomnienie swojego patrona, bł. Aniceta Koplińskiego. Z tej okazji zwykły-niezwykły posiłek, jaki każdego dnia otrzymują bezdomni stał się okazją do świętowania i spotkania ...

Przemysław babiarz - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - przemysław babiarz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: przemysław babiarz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. przemysław babiarz w naszej wyszukiwarce.

facebook