Przedłużenie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - przedłużenie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: przedłużenie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. przedłużenie w naszej wyszukiwarce.

Rosjanie przedłużają śledztwo smoleńskie

Rosjanie przedłużają śledztwo smoleńskie Przewodniczący Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej Aleksander Bastrykin nakazał śledczym prowadzącym śledztwo w sprawie katastrofy polskiego samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem zintensyfikowanie postępowania. Jak podaje Polskie Radio "komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej przedłużył śledztwo smoleńskie do 10 grudnia". Informację podał przebywający w Moskwie Prokurator Generalny RP Andrzej Seremet. "Seremet przekazał, że szef Komitetu Śledczego ...

Przedłużenie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - przedłużenie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: przedłużenie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. przedłużenie w naszej wyszukiwarce.

facebook